ΟΙ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΣΕ ΕΠΙΛΕΚΤΗ, ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟ

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Τετάρτη 21 Αυγούστου μετά την Γενική Συνέλευση της ΕΠΣΣ η Κλήρωση της Επίλεκτης, της Ανώτερης και του Κυπέλλου. Η σέντρα για τα Πρωταθλήματα στις δυο κατηγορίες θα δοθεί το Σαββατοκύριακο 14 & 15 Σεπτεμβρίου, ενώ η σέντρα για το Κύπελλο θα γίνει στις 31 Αυγούστου και 1 Σεπτεμβρίου.
Αναλυτικά οι κληρώσεις:

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SPORTICA

1η Αγωνιστική
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΠΡΩΤΗ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΧΡΥΣΟ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΑΝΑΤΟΛΗ

2η Αγωνιστική
ΠΡΩΤΗ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΧΡΥΣΟ- ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΑΝΑΤΟΛΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

3η Αγωνιστική
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΠΡΩΤΗ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΑΝΑΤΟΛΗ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΧΡΥΣΟ

4η Αγωνιστική
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΠΡΩΤΗ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΝΑΤΟΛΗ
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΧΡΥΣΟ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

5η Αγωνιστική
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΗ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΡΩΤΗ
ΧΡΥΣΟ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

6η Αγωνιστική
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΑΝΑΤΟΛΗ
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΡΥΣΟ
ΠΡΩΤΗ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

7η Αγωνιστική
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΝΑΤΟΛΗ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΧΡΥΣΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΠΡΩΤΗ

8η Αγωνιστική
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΑΝΑΤΟΛΗ – ΧΡΥΣΟ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΠΡΩΤΗ

9η Αγωνιστική
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΧΡΥΣΟ
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΝΑΤΟΛΗ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΠΡΩΤΗ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

10η Αγωνιστική
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΧΡΥΣΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΑΝΑΤΟΛΗ – ΠΡΩΤΗ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

11η Αγωνιστική
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΠΡΩΤΗ – ΧΡΥΣΟ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΑΝΑΤΟΛΗ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-Β’ ΟΜΙΛΟΣ- SPORTICA

1η Αγωνιστική
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ – Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ
Ρεπό: ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

2η Αγωνιστική
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ
Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
Ρεπό: ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

3η Αγωνιστική
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
Ρεπό: Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ

4η Αγωνιστική
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Ρεπό: ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

5η Αγωνιστική
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Ρεπό – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

6η Αγωνιστική
Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Ρεπό: ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

7η Αγωνιστική
ΚΕΡΚΙΝΗ – Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Ρεπό: ΧΡΙΣΤΟΣ

8η Αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ
Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Ρεπό: ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

9η Αγωνιστική
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
Ρεπό: Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ

10η Αγωνιστική
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
Ρεπό: ΡΟΔΟΠΟΛΗ

11η Αγωνιστική
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ
Ρεπό: ΚΕΡΚΙΝΗ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-Β’ ΟΜΙΛΟΣ- SPORTICA
1η Αγωνιστική
Ν.ΖΙΧΝΗ – ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ

2η Αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ – Ν.ΖΙΧΝΗ
ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ- ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ
Ρεπό: ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

3η Αγωνιστική
Ν.ΖΙΧΝΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ
Ρεπό – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ

4η Αγωνιστική
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – Ν.ΖΙΧΝΗ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
Ρεπό – ΗΡΑΚΛΗΣ

5η Αγωνιστική
Ν.ΖΙΧΝΗ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ – ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ
Ρεπό: ΛΕΥΚΩΝΑΣ

6η Αγωνιστική
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – Ν.ΖΙΧΝΗ
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
Ρεπό: ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ

7η Αγωνιστική
Ν.ΖΙΧΝΗ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Ρεπό: ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

8η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ – Ν.ΖΙΧΝΗ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Ρεπό: ΝΙΓΡΙΤΑ 2018

9η Αγωνιστική
Ν.ΖΙΧΝΗ – ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Ρεπό: ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

10η Αγωνιστική
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – Ν.ΖΙΧΝΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Ρεπό: ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ

11η Αγωνιστική
ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
Ρεπό: Ν.ΖΙΧΝΗ

ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ – BRISTOT

ΑΓΩΝΕΣ 1ης ΦΑΣΗΣ
1η Ζώνη
1) ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
2) ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ
3) ΚΕΡΚΙΝΗ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ: ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ, ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

2η Ζώνη
1) Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
2) Κ.ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ
3) ΗΡΑΚΛΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΣ
ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ: ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ

3η Ζώνη
1) ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ-ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
2) ΠΟΣ 2000-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
3) ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ: ΠΗΓΑΣΟΣ

4η Ζώνη
1) ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
2) ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
3) ΕΜΜΑΝΠΟΥΛ ΠΑΠΑΣ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ: ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

Start a Conversation

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.